в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Велобіги

Купити дитячий велобег в Україні за найкращою ціною пропонує інтернет-магазин Kids Store. Велобегі для дітей від 2 - 3 років, широкий асортимент.

Дитячі велобіги

Згодом, підростаючи, дитині все менше подобається кататися в колясці і, спостерігаючи за навколишнім світом, йому хочеться самостійно добиратися до потрібного йому місця. У віці перших самостійних кроків малюкові знадобиться велобіг - двоколісний дитячий велосипед, не оснащений педалями або самокат, що облаштований сидінням. У нашому інтернет-магазині широко представлені велобіги як для хлопчиків, так і для дівчаток за досить помірною ціною.

Що таке велобіг (беговел)?

Представлені на нашому сайті дитячі беговел можуть перетворити дозвілля малюків в по-справжньому щасливий, веселе і яскраве проведення часу. За допомогою таких чудо-велосипедів розвивається концентрація уваги і вестибулярний апарат дитини і відбувається його підготовка для «оседланіе» інших видів транспорту. Юний наїзник граючи освоює необхідні в майбутньому навички: утримує рівновагу, балансує, виробляє управління кермом і гальмування. Сучасні беговел-велобалансіри визнані найбільш оптимальним транспортним засобом маленьких непосид півторарічного - п'ятирічного віку. Їх ще називають «велокатамі», «велобалансірамі», «велобегамі». Для багатьох батьків краще купити такий беговел-велокат-велобег через його менших, порівняно з традиційними велосипедами, розмірів, завдяки чому його легко перевозити в багажнику автомобіля. Через досить легку вагу дитячого велоката, рівному 3-5 кг, з ним без проблем може впоратися практично будь-яка дитина.

Вибір велобіга - велобалансіра

Вибрати найбільш відповідний транспорт для малюка - зовсім непроста справа. Купуючи беговел-велобалансір, перш за все, слід враховувати вік, довжину ніг і зростання конкретної дитини. Важлива і висота установки сидіння велобалансіра, необхідно, щоб ноги дитини були трохи зігнутими в колінах. Правильно розрахованої висотою сидіння забезпечується розгін і навіть гальмування даного транспортного засобу, знижується ймовірність травмування. Щоб здійснити розрахунок мінімальної висоти сидіння велоката, необхідно скористатися наступною формулою: від довжини ніг по внутрішній стороні (від п'яти до паху) передбачуваного наїзника треба відняти 3-4 см.

Що треба враховувати при покупці велобега-велосипеда без підалей?

Для сучасних дитячих велокатов-велобегов характерні і інші особливості. Легкість беговел забезпечує малюкові простоту його управління. Вага велосипеда, позбавленого педалей, безпосередньо залежить від застосованих при виготовленні рами матеріалів. Пластикові і дерев'яні рами легші, але не так надійні, як беговел з металу. Переважно надувні колеса, ніж суцільнолиті, оскільки за допомогою надувних коліс транспорт стає більш прохідним і амортизованих. При обмеженні в засобах, можлива покупка кошти без ручних гальм, хоча ними зберігається взуття. Для досягнення найбільшої безпеки ручне гальмо на велобалансіре повинен бути встановлений на задньому колесі. І, звичайно ж, при покупці велобега-велоката слід враховувати можливість регулювання висоти установки його сидіння і керма, наявності підніжки, що утримує транспорт в бажаному малюком положенні.

Чи існують спільний беговел і велосипед?

При бажанні купити одночасно велокат і велосипед у нашому інтернет-магазині можна ознайомитися з моделями, одночасно виконують функції обох транспортних засобів. Знявши педалі, велосипед перетворюється в беговел і в зворотному порядку.

Аксесуари та екіпірування велоката

З придбанням дитячого велобега слід потурбуватися і про необхідну екіпіровку у вигляді регульованого по голові дитячого захисного шолома, налокітники, наколінники і рукавичок, які гарантують здоров'я своїй дитині, зменшення ступеня ризику можливого травмування і належна безпека при управлінні транспортним засобом. Рекомендуємо одночасно подбати і про аксесуари. У нашому магазині пропонуються до продажу дитячі велобегі з дзвінком, кошиком або рюкзаком, завдяки чому поїздки малюка стануть по-справжньому комфортними. А спеціально для осіб, що супроводжують на прогулянці малюка, розроблені моделі дитячого транспорту з ременем, що забезпечує більш зручну переноску колісного транспортного засобу.