в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Стільчики для годування

Купити дитячий стільчик для годування в інтернет-магазині недорого за найкращою ціною пропонує Kids Store. Дерев'яні, трансформери, 2 в 1 і багато інших стільчики з доставкою по всій Україні.

Для сучасних батьків стільчик для годування став необхідними меблями, що забезпечує процес прийому їжі малюком у віці від 5 місяців. Сучасними виробниками ведеться постійна робота по розширенню асортименту різних моделей стільчиків для дітей. Саме тому крім основного призначення цей предмет використовується для здійснення ігор, занять і відпочинку дитини.

Класифікація стільчиків для дітей

Серед стільчиків для годування дітей виділяють:

  • Традиційні дитячі стільчики для здійснення годування (в основному велика частина всіх моделей належить до цієї категорії).
  • Підвісні стільчики, які не мають власного підстави, які кріпляться до столу).
  • Так звані «бустери», що прикріплюються до звичайного стільця, для зручного розташування дитини сидячи за столом.
  • «Трансформери», що представляють собою стільчики з високою посадкою, здатні трансформуватися в парту для використання дітьми до 5-річного віку.

На більшості моделей встановлені п'ятиточкові ремені безпеки, а їх конструкцією забезпечується стійкість моделі в разі гіперактивної дитини. Анатомічним обмежувачем між ніжок дитини попереджається випадкове сповзання дитини, а формою сидіння підтримується хребет малюка в анатомічно правильному положенні. На ринку дитячих товарів представлені моделі, призначені для використання з моменту народження дитини. На них встановлюється м'який знімний вкладиш. Зазвичай дитячий стільчик для годування комплектується двома підносами: одним - для годування, піддається легкому миття теплою водою, і другим, що забезпечує всі умови для занять та ігор. На деяких моделях встановлені дуги з розміщеними на них іграшками та сітчасті кошики для дитячих приладдя, підсклянник і інші пристосування. У нашому інтернет-магазині пропонуються до продажу кілька моделей дитячих стільчиків для годування, випущених провідними світовими виробниками: Chicco, Inglesina, PegPerego, Jetem, HappyBaby, Graco, Cam і багатьма іншими.