в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Самокати

Купити дитячий самокат в інтернет-магазині недорого пропонує Kids Store. Широкий асортимент: триколісні самокати від 2-х, 3-х років в Україні.

Згадуючи свій дитячий самокат, ми відчуваємо почуття радості, безтурботності і свободи. Кілька поколінь колишніх хлопчиків і дівчаток каталися на такому виді транспорту, крім яскравих вражень даруючи масу задоволення. Згодом самокати пройшли кілька етапів вдосконалення і модернізації. Сучасний самокат - вже зовсім не проста транспортний засіб, який було в радянську епоху.

Самокатами нового тисячоліття представлені високотехнологічні транспортні засоби з сучасними амортизаторами, новітніми високоякісними матеріалами, прогресивними системами складання, телескопічними ручками, піддаються регулюванню і настройці «під себе», підносить дитині незабутні враження.

Купівля дитячого самоката порадує дитини в його день народження або інше свято. Безумовно, малюк виявить захват від отриманого подарунка. Крім того, неоціненна користь від самоката для дитячого організму. Для залучення дитини до активного способу життя, розвитку координації руху, зміцнення м'язової мускулатури, серцево-судинної і дихальної систем, зміцнення імунітету слід подумати про придбання дитячого самоката.

Критерії вибору дитячого самоката

Залежно від віку і практичних навичок дитини слід вибирати найбільш підходящу модель самоката серед дво- або триколісних конструкцій. Для дітей від дворічного віку призначені самокати, оснащені додатковим колесом, такі моделі більш стійкі і легкі в управлінні. Дітям старшого віку рекомендовані двоколісні самокати, здатні набирати більш значну швидкість.

Купуючи обновку, слід звернути увагу на ручки обраної моделі, вони повинні бути не тільки зручними, але і не слизькими. Найбільш підходящі - гумові або виготовлені з іншого не твердого матеріалу, виконані з ребристою зовнішньою стороною.

Наш асортимент

У нашому інтернет-магазині представлені до продажу недорогі моделі дитячих самокатів для дітей від 2 років від відомих світових виробників Trolo, Y-SCOO, Micro, Yedoo, Ecoline, Explore, Mars і ін. Якістю представлених товарів залишаться задоволені навіть найвибагливіші покупці. Для продаваних нами самокатів крім доступної ціни характерна і їх надійність.

Ми здійснюємо швидку і зручну доставку по всій Україні.