в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Купити дитячий манеж в інтернет-магазині недорого

Одна з найважливіших обов'язків молодих батьків полягає в забезпеченні безпеки свого малюка. Але, при цьому, існує маса справ, які мама повинна систематично виконувати: прибирати, прати, готувати. Щоб звільнити її руки від дитини, але, в той же час він був у полі зору мами, були придумані манежі для дітей, які, крім надання малюкові майданчики для ігор виконують захисну функцію.

Види дитячих манежів:

Дитячі манежі відрізняються між собою розмірами. Вибір конкретної моделі слід робити відповідно до загальною площею вашої квартири. Все ж для дитини краще манеж великого розміру.

Дитячі манежі розрізняються матеріалом, застосованому при виготовленні його стінок - дерев'яних решіток, прутів з пластмаси або матер'яної сітки. За допомогою жорстких стінок малюк вчиться самостійно стояти, а м'якою сіткою пом'якшується його падіння.

Розрізняють стаціонарні, складні і трансформуються манежі. Стаціонарні дитячі манежі - найбільш стійкі. Для батьків, часто виїжджають за місто або воліють подорожувати, більше підходить складаний манеж. Його зручно перевозити, а малюк в ньому буде відчувати себе більш впевнено. Для любителів універсальних моделей слід розглянути для себе манежі-трансформери, здатні трансформуватися в ліжечко або коляску, але, як відомо, багатофункціональність коштує значно дорожче.

Деякі види дитячих манежів оснащені додатковими функціями. Наприклад, манеж може бути виконаний з ігровими або музичними панелями, підсвічуванням, поличками і т. Д. На ринку представлені манежі, в пам'ять яких можна внести колискову, яку особисто заспівала мама, що досить комфортно малюкам.

Купити дитячий манеж недорого або інший вид меблів в дитячу кімнату можна в нашому інтернет-магазині «Kids Store». Наші товари запропоновані за найвигіднішими цінами. Ми пропонуємо до продажу дитячі коляски, ліжечка, постільну білизну та інші речі для малюків.