в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Купити універсальну коляску 2 в 1

Дітям від народження і приблизно до трирічного віку особливо необхідний такий вид «транспортного засобу» як дитяча коляска. Природно, дорослішання і розвиток індивідуальних здібностей малюка вимагають і відповідних йому моделей такого транспорту: новонародженому найбільш необхідна люлька, а малюкові, здатному сидіти і утримувати рівновагу - прогулянковий варіант коляски.

Але, для багатьох батьків заміна коляски на більш відповідну виявляється досить дорогим і економічно невигідним процесом. Найбільш підходящим рішенням подібної проблеми стане купити універсальну коляску 2 в 1, практично використовувати яку можна протягом перших трьох років життя малюка. При виборі найпершої дитячої коляски слід подумати про майбутнє малюка. Зараз ринок дитячих колясок пропонує масу різноманітних моделей, використовувати які можна в процесі дорослішання дитини. Дитячі універсальні коляски (2в1) складаються з повноцінних колисок для новонароджених та спеціального прогулянкового блоку, що встановлюється на спільне з люлькою шасі. Купуючи один виріб, фактично можна користуватися відразу двома. Однак, слід зазначити, що вага таких виробів - більше, ніж дитячих колясок трансформерів.

Правила вибору

Коляска-трансформере повинна мати міцно встановлені колеса, що не бовтаються на осі. Спроба самостійного зняття колеса без будь-яких ускладнень може вказувати на можливість їх відвалювання в процесі експлуатації. Матеріал, з якого виготовлені колеса коляски повинен бути відповідним до місцевих кліматичних умов. Для регіонів з рясними опадами слід вибирати великі гумові колеса. Якщо ж клімат більш м'який і кількість опадів помірне - можна вибирати коляску з колесами з інших матеріалів. Надувні колеса необхідно частково приспустити, що значно поліпшить процес амортизації універсального транспортного засобу.

Через досить проблематичною мобільності таких колясок для багатьох покупців виникає питання про необхідність придбання іншої, більш придатної прогулянкової універсальної конструкції.

Як перевірити шасі

Купуючи коляску необхідно перевірити її шасі на приховані дефекти, для чого слід прокатати конструкцію в напрямках вперед і назад, прослуховуючи можливі скрипи або інші сторонні звуки, що допоможе уникнути в майбутньому ряд неприємних «сюрпризів».

Переваги універсальних колясок:

  • зручна комплектація, яка налічує шасі, люльку і прогулянковий варіант легко замінюють один одного при дорослішанні дитини, чому можливе використання універсальної коляски від народження до 3-річного віку.
  • висока посадка цих моделей зручна не тільки батькам, але перешкоджає впливу несприятливих умов навколишнього середовища на малюка.
  • деякі універсальні коляски спочатку комплектуються автокреслом для транспортування дитини в автомобілі.
  • великі колеса і поліпшена система амортизації шасі забезпечують хорошу прохідність і маневреність таких прогулянкових колясок.

Наш магазин пропонує увазі більше 200 моделей універсальних колясок від кращих виробників світу. Вибираючи найбільш підходящий варіант, пропонуємо Вам ознайомитися з відгуками покупців, розміщеними нижче вказаного товару. Високою якістю пропонованих нами моделей і різноманітністю дизайнерських рішень без сумніву залишаться задоволеними самі прискіпливі і педантичні батьки.