в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Купити коляску тростину в інтернет-магазині недорого

Серед легких і компактних колясок визнана тростину. За підросли малюком доглядати стає все складніше. Особливо - на прогулянці, де його активна діяльність проявляється на повну потужність, адже маленькому слідопити треба побільше побачити і обов'язково помацати. Саме для такої ситуації виробниками дитячих товарів розроблена коляска тростину, з нею дуже зручно здійснювати прогулянку.

Легкої коляскою тростиною представлена ​​більш компактна прогулянкова коляска. Вона призначена для дітей, вже вміють сидіти і учнів самостійно ходити. Її зручність полягає в тому, що вона легко складається, а застосований при її виготовленні матеріал легкий, міцний і екологічний. Вибір такої коляски - відмінне рішення для здійснення літніх прогулянок або екстреного відвідування супермаркету або поліклініки.

Від чого залежить легкість і стійкість коляски-тростини?

Завдяки особливій конструкції з широко встановленими колесами і низько розташованим сидінням коляска тростину вийшла не тільки легкої, але і стійкою. За допомогою здвоєних і рухливих передніх коліс візка надано маневреності. При поїздках по нерівних дорожніх покриттях можлива їх фіксація. А завдяки влаштованим «гальмах», вірніше стопором, конструкція при необхідності залишиться нерухомою.

На колясці тростини влаштовані ремені безпеки, що зберігають юного непосиду. Безпека розглянутої моделі коляски підтримується надійним кріпленням деталей, що попереджають випадкове складання конструкції. Управління такою коляскою здійснюється ручкою-кермом. А за допомогою плечового ременя і місткого чохла, що входить в комплектацію деяких моделей, можлива безпроблемна перевезення коляски, не забруднюючи оточуючих колесами.

Наш інтернет-магазин пропонує купити коляску тростину в інтернет-магазині недорого, тут ви знайдете широкий асортимент моделей колясок і надання якісного сервісу при виборі, покупці або доставці обраного товару.

Вибравши найбільш відповідну модель дитячої коляски тростини, пропонуємо звернутися до наших менеджерів, за допомогою яких можна уточнити характеристики, розміри або колір обраної моделі.