в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Купити коляску для новонародженого в інтернет магазині недорого

Вибираючи коляску для новонародженого багато батьків бажають забезпечити йому найбільш хороші умови життя. Наш інтернет-магазин kupit-kolyasku.com.ua пропонує купити коляску для новонародженого в інтернет магазині недорого. У каталозі представлено широкий асортимент якісних колясок-колисок відомих як вітчизняних, так і зарубіжних виробників, що забезпечують максимальний комфорт дитині при здійсненні тривалих прогулянок на відкритому повітрі. На нашому сайті поряд з класичними колясками представлені і універсальні більш сучасні моделі - так звані модульні коляски, відмінно підходять і для новонароджених, і для підростаючих дітей.

Перед покупкою класичної коляски із зручною для малюка люлькою слід ознайомитися з продукцією фірми Lonex, чиї коляски виконуються в класичному стилі, оснащуються зручною просторій люлькою, яка стане в нагоді і для здійснення прогулянок з дитиною, і для його закачування. Відмітна особливість колясок для новонароджених полягає у плавній і м'якому ходу, що досягається встановленої сучасною системою амортизації (наприклад, пасової системою забезпечується найбільша плавність під час руху) і м'якою підвіскою всіх коліс.

При виготовленні колясок використані сучасні натуральні матеріали. Ідеальними визнані коляски з люлькою, обшили ззовні шкірою, а всередині - бавовною або льоном. Важлива і конструкція дитячої коляски - більш вигідна, щоб сталева рама була захищена спеціальним покриттям, наприклад, хромовим. Вибираючи коляску, слід звернути увагу на їх ходову частину - на сучасних колясках для новонароджених дуже часто встановлюються пневматичні гумові колеса. Такого типу колеса слід підкачувати для досягнення найбільш виражених демпфуючих властивостей.

Важливим фактором визнана можливість проведення регулювань кутів нахилу ручки коляски, днища люльки та іншого. На деяких колясках допускається установка люльки по ходу руху або проти нього - такі моделі найбільш практичні для використання. Слід звернути увагу і на комплектацію дитячого транспортного засобу - на kupit-kolyasku.com.ua ви можете ознайомитися з асортиментом колясок для новонародженого, оснащених знімними кошиками, москітною сіткою, дощовик, додатковим матрасиком для розміщення ніжок, чохлом і сумкою для дитячих речей.

Багатофункціональними моделями колясок (модульними) надається багато можливостей для їх використання, але, варто враховувати і вартість пропонованих товарів - нами пропонуються клієнтам у виборі і базові (вони ж - бюджетні) коляски-люльки, і універсальні коляски, ціна яких трохи дорожче.