в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Купити коляску для двійні в інтернет магазині недорого

Поява в родині відразу двох малюків приносить подвійну радість. Але прогулянка в такій компанії для батьків без найбільш підходящою дитячої коляски може стати скрутній процедурою. Сучасний ринок в Україні пропонує кілька варіантів прогулянкових колясок для двійні, що забезпечують зручність малюкам згідно їх віку.

Вибір коляски для двійні

Якщо ви хочете купити коляску для двійні в інтернет магазині недорого то слід звернути увагу на пропоновані коляски-трансформери і універсальні моделі. Для універсальних колясок для двійні характерні зручність в експлуатації і їх значна легкість. Універсальні коляски виконуються в двох модифікаціях: діти можуть розташовуватися поруч один з одним або один за іншим. Крім того можна поєднувати між собою змінні блоки таким чином: в різних напрямках - обидві дитини особами до мами, обидва особами від мами, один блок повернуть до мами, інший же - від неї або особами навпроти один одного (можливо в конструкції «паровозик») . Згідно думки батьків двійнят найбільш зручними колясками для двійні визнані коляски з розташуванням дітей один за одним, що дозволяють без проблем відвідувати магазини. Колясками-трансформерами для двійні забезпечується більший простір для малюків, а мама має можливість одночасно спостерігати за своїми дітьми. Для таких моделей передбачена трансформація коляски в прогулянкову для двійні. Прогулянка за допомогою такої коляски принесе батькам тільки задоволення. З огляду на надані в інтернет-магазині рекомендації, зовсім просто вибрати найбільш підходящу модель. Для дитячих колясок для двійні марки Duo, пропонованих в нашому магазині, характерна найбільша легкість серед подібних транспортних засобів для дітей. Її вага - 11 кг. Така коляска може бути доповнена сумісними з шасі дитячими автомобільними кріслами групи (0 +).

Після досягнення малюками 6-місячного віку для здійснення прогулянок на повітрі можна придбати більш легку коляску для двійні. Для виїзду «у світ» з підрослими дітьми знадобиться коляска- тростина для двійні. Така модель стане найбільш підходящою в поїздці. Для батьків, які не ускладнених житловими умовами, оптимальною стане коляска-тростина для немовлят до піврічного віку. Спинки в цій моделі коляски відкидається на всі 180 °. Купівля саме такої моделі коляски для двійні виявиться найвигіднішою за ціною, порівняно з іншими модифікаціями дитячих колясок.
Слід звернути увагу

Перед тим як купити коляску для двійні в інтернет магазині недорого слід уважно вивчити характеристики, зазначені на сайті і уточнити особливості обраної моделі у консультанта. Треба реально уявити, як Ви будете вивозити коляску на вулицю, чи дозволять обсяги коляска увійти в ліфт, на чию допомогу Вам можна розраховувати. Широким асортиментом стильних і практичних колясок для двійні, пропонованим в нашому інтернет-магазині, залишаться задоволеними всі батьки, удостоєні подвійний радості.