в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian

Купити дитячу коляску 3 в 1 недорого

Дитячі коляски 3 в 1 - люлька, прогулянковий візочок і автокрісло одночасно!

Найсучаснішою концептуальною моделлю серед дитячих колясок визнана система 3 в 1, яка об'єднує класичну люльку, прогулянкову коляску і автокрісло. Такий конструкцією підтверджується практичність її використання в міських умовах, коли нерідко спостерігається дефіцит простору для її зберігання, а для багатьох батьків, часто перевозять дитину в автомобілі, дитині забезпечується безпека і максимальний комфорт.

Незаперечні достоїнства дитячої коляски 3 в 1:

  • Універсальність: буквально за пару хвилин коляска-люлька для новонародженого перетворюється в прогулянковий блок.
  • Практичність: на базі коляски встановлені спеціальні кріплення, надійно фіксують люльку, автокрісло або прогулянковий блок.
  • Комфорт: в дитячій колясці 3 в 1 відображені передові розробки і найкращі досягнення, що гарантують комфорт як дитині, так і батькам малюка.
  • Компактність: систему 3 в 1 називають коляскою-трансформером, оскільки для її зберігання треба набагато менше місця, порівняно з трьома автономними конструкціями.
  • Зручність: при необхідності поїздок в автомобілі можна не турбуватися про перевезення коляски. У багажнику легко розміщується рама, а, встановивши на неї автокрісло, виходить відмінна прогулянкова коляска.

У нашому інтернет-магазині широко представлені дитячі коляски 3 в 1, рознящіеся не тільки експлуатаційними і функціональними характеристиками, але і стилем і індивідуальним дизайном. Всі моделі виконані в широкій гамі кольорів, завдяки чому з легкістю задовольняться побажання батьків.

Базові комплектації аксесуарами, залежно від виробника, класу коляски і її ціни, значно різняться.

Наш інтернет-магазин пропонує купити дитячу коляску 3 в 1 недорого, тут представлені тільки кращі моделі колясок для дітей від кращих європейських, російських і українських виробників, бренди яких незмінно асоціюються з практичністю, якістю, безпекою, зручністю і надійністю.
Коляски 3 в 1 по доступних цінах

Наші фахівці орієнтовані на максимальне задоволення вимог цільової аудиторії інтернет-магазину. Саме тому ми пропонуємо зручні і вигідні для всіх клієнтів умови.

У нашому інтернет-магазині широко представлені коляски 3 в 1 по доступних цінах.

Ця категорія порожня.