в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Купити коляску 2 в 1 в інтернет магазині недорого

Універсальними колясками 2 в 1 здійснена революція в сфері випуску дитячих засобів пересування. Раніше було прийнято спочатку купувати класичну дитячу коляску-люльку, а згодом дорослішання дитини, після того як малюк навчиться самостійно сидіти купувати полегшений прогулянковий варіант коляски, а трубка для новонародженому ставала більше непотрібної.

З моменту розробки та початку випуску універсальних колясок молодим батькам випала можливість придбання відразу комплекту, Який НЕ втрачає свою актуальність від моменту народження дитини і до досягнення нею трирічного віку, після чого коляска йому більше НЕ знадобиться.

Загалом, коляскою 2 в 1, представлений набір, в Який входить люлька для новонародженого, прогулянковий блок і шасі. Все Вищеперелічені компоненти можуть зберігатися окремо, завдяки чому одна конфігурація складових змінюється іншою.

При докладно розгляді особливостей шасі, що входять в комплект універсальних колясок 2 в 1, слід зазначити два основних підтипи: класичне і шасі, складатися за типом «книга». Їм обом належать свої позитивні якості. Так, класичний варіант виконання шасі визнаний Ідеальним для перевезення самих маленьких крихіток. Їм забезпечується захист дитячого хребта і унікальна плавність ходу. Однак, при переході до прогулянковому блоку виявиться, що класична рама НЕ настільки маневрена, як окремо взята прогулянкова коляска. На шасі, складаються за типом книжка, встановлюються передні поворотні колеса. А амортизація відбувається завдяки високим колесам ззаду. Такий вид універсальної коляски 2 в 1 - Найбільш поширені, оскільки в ньому об'єднані запити комфорту для малюка і зручність для батьків. Коляскою гідно амортизуються поштовхи на нерівній дорозі і маневреність цієї моделі - досить висока.

Люлькою для новонародженого і прогулянковими блоком Представлені два знімних елемента, які відповідають етапам розвитку дітей. Люлька призначена для малюків від 0 до 6 або 7 місяців, до пори, коли зможе самостійно сидіти. Вона має тверде дно, призначене для знаходження крихти в лежачому положенні. На трубках багатьох фірм передбачена функція гойдання, що дозволяє використовувати трубку при подорожі як похідну ліжечко-колиска. Для всіх сучасних люлечек передбачений розкладний капюшон, що прикриває верхню частину малюка від впливу вітру, сонця або негоди.

Під прогулянковими блоком розглядається елемент коляски, потрібні для пересування дитини віком від шести місяців до трьох років. Підросли діти в основному знаходяться в сидячому положенні, оскільки уважно вивчають зовнішній світ і обмінюються з батьками отриманими враженнями. На багатьох моделях прогулянкових блоків є можливість регулювання спинки і її можна розкласти практично в горизонтальне положення. Цю опцію багато батьків по достоїнству оцінили. Коли малюк втомиться і захоче полежати ця функція виявиться до речі. Крім того, деяким діткам проблематично довго знаходиться в одному положенні, тому необхідно періодично змінювати кут спинки.

Як підсумок, вибір універсальної коляски 2 в 1 - відмінне рішення для батьків, які бажають заощадити Не тільки свого часу, але і сили. В такому випадку НЕ доведеться два рази вибирати коляску для немовляти і вже підріс малюка, оскільки потрібні складові колясок купуються відразу. Здійснити покупку універсальної коляски 2 в 1 Ви зможете в нашому інтернет-магазині як самостійно, так і за допомогою консультації нашого менеджера, оскільки ми пропонуємо на вибір масу всіляких брендових колясок.