в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Купити дитячі ходунки в інтернет-магазині недорого

Коли маленький чоловічок вчиться самостійно стояти на ніжках і робить перші, ще зовсім невпевнені шажочки, дотримуючись за навколишні предмети, слід подбати про різноманітність його дозвілля. Для цього найкращим придбанням стануть дитячі стрибуни або дитячі ходунки, які допоможуть малюкові відкривати новий незвіданий світ. Цими чудовими пристосуваннями малюк захопиться надовго і всерйоз.

Найважливішим і незаперечною перевагою дитячих ходунків стане розширення поле діяльності малюка. Він зможе спокійно стояти на ніжках, розглядати незвіданий світ з іншого положення, відчуваючи себе при цьому щасливим і вільним. Особлива перевага дітки віддають забавам на дитячих стрибунців, які можна підвісити в отворі дверей або на дереві, вони легко знімаються і для їх зберігання не потрібно багато місця.

Широкою основою ходунків малюк рятується від випадкового перекидання при зіткненні з меблями, килимом або іграшкою.

Але, найголовнішим в заняттях на дитячих стрибунців визнана хороша стимуляція вестибулярного апарату, зміцнення м'язів всього тіла і спини в тому числі. А, пересуваючись на дитячих ходунках, малюк вчиться самостійно стояти і робити перші кроки.

Вибір дитячих ходунків

На що слід звертати увагу, здійснюючи вибір ходунків:

  • Наявність додаткової опори на бортах, краще, якщо вона буде прогумованої, що забезпечує амортизацію в разі удару.
  • Великими коліщатками забезпечується маневреність і стійкість ходунків. Гумові колеса менше торохтять, не псують покриття підлоги і довше служать.
  • М'якою, але щільною тканиною сидіння забезпечується вільний рух ніжок і комфортно розподіляється навантаження.
  • Жорсткою і високою спинкою сидіння надійно утримується спинка малюка.
  • Для пом'якшення ударів об стільницю грудною кліткою при можливому зіткненні з будь-якими перешкодами передній бампер повинен бути м'яким.
  • Для повної установки стоп малюка на підлогу, ходунки повинні бути регульованими.
  • Мобільність і ергономічність дитячих ходунків і стрибунців підтверджується можливістю їх складання.

Гра на ходунках або стрибунців настільки дітям цікава і цікава, що таким заняттям вони можуть займатися годинами. А для батьків з'явиться час для спокійного відпочинку. Але, все ж, треба постійно уважно спостерігати за малюком і не залишати ні на хвилину його без нагляду. Ми пропонуємо купити дитячі ходунки в інтернет-магазині недорого і ви будете приємно здивовані, настільки швидко дитина самостійно зробить свої перші кроки.