в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Дитячі велосипеди

Безумовно, всі діти знають, що означає слово «прогулянка» і люблять цей вид проведення часу. Однак, всі хлопці зовсім по-різному поводяться, почувши це чарівне слово, деякі з них радісно і швидко починають одягатися, інші ж - приречено збираються на чергове «ходіння поруч з батьками» по вулиці. Давайте подумаємо, як зробити відпочинок малюка одночасно і корисним для здоров'я, і ​​різноманітним, і дарує масу задоволення. Хто з батьків замислюється над цією проблемою, той ще не купив своєму маленькому чаду триколісний дитячий велосипед.

Що ж потрібно враховувати батькам при покупці дитячого триколісного велосипеда? Магазинів, що пропонують масу транспортних засобів для дітей, дуже багато. Придбати ж найбільш підходящу дитині річ, щоб нею доставлялася і щастя дитині, і спокій батькам - завдання непросте.
Як же вибрати хорошу модель триколісного велосипеда?

На поточний момент існує дуже багато різних моделей триколісного велотранспорту. Звичайно ж, здійснення вибору потрібної моделі проводять батьки відповідно своїми критеріями, але, все ж слід зупинити свою увагу на моделях дитячих велосипедів Profi Trike, зарекомендували себе дуже добре. По-перше, купуючи вищезгадану модель, можна бути впевненим у повній безпеці малюка. По-друге, мріючи стати щасливим володарем дійсно якісного і недорогого дитячого транспорту, без сумнівів слід ознайомитися з характеристиками цього велика.

Пропонуємо деякі поради:

  • Не слід купувати важкий велосипед, оскільки дитині важко буде вчитися кататися на ньому. Але і пластикові моделі - теж не кращий варіант. Свою увагу слід зупинити на моделях, у яких рама виготовлена ​​з легких металевих труб з невеликим діаметром. В цьому ракурсі найбільш підходящий варіант - Рrofi trike.
  • Найбільш важливий момент, який слід враховувати при виборі велосипеда - його стійкість. Центр тяжіння не може бути завищеним, оскільки при здійсненні різкого повороту малюк просто може впасти набік. Купуючи дитячий транспорт, треба розглядати моделі з обмежувачем повороту керма, що убезпечить ваше дитя.
  • Розміри велосипеда - оптимальні. Малюк без допомоги з боку повинен вміти залазити і злазити з веломашини. Перед здійсненням покупки слід посадити дитину на сидінні обраної моделі і подивитися з боку, чи може він дістати ногами землю. Якщо подібного не досягнуто - треба вибирати серед моделей з регулятором відстані між сидінням і педалями. На всіх дитячих велосипедах profi trike встановлено такий нехитрий механізм.
  • Слід враховувати можливості конкретної дитини. Зустрічаються діти, які вільно сидять і за двоколісним велотранспортом. Але, все ж, триколісні призначені для використання самими маленькими, тому треба звернути увагу на комплектацію ременем безпеки, батьківською ручкою і підставкою для ніжок. Ці комплектуючі дозволять використовувати даний транспорт як прогулянковий. За малим винятком всі profi trike для дітей оснащені такими додатковими атрибутами.
  • Важливим фактором залишаються колеса даного транспортного засобу. Не слід розглядати питання покупки велосипеда з пластмасовими колесами, оскільки при їзді на таких колесах видається багато шуму і ними не провадиться необхідна амортизація. Для подолання піщаних або кам'яних доріг або стежок, покритих травою, необхідно, щоб діаметр переднього колеса був досить великим, що забезпечує належну прохідність транспорту по будь-яких поверхнях і дозволяє нарощувати швидкість.
  • Зручне розташування ніжок малюка і безпечне їх розташування забезпечать моделі з окремим місцем на кшталт піддонів.
  • Важливий фактор при виборі дитячого транспорту полягає в висоті спинки. Висока спинка забезпечує зручність і безпеку дитини при їзді, оскільки високою спинкою крім забезпечення комфорту попереджається і перекидання малюка назад.

Такі основні правила слід враховувати при покупці недорогого триколісного велосипеда для дитини.
Інтернет-магазин, який продає триколісні велосипеди

На даний момент можливість купити триколісний велосипед для дитини надається будь-яким дитячим світом, до того ж існує маса інтернет-магазинів. Крім того, різноманітність моделей - на будь-який смак. Вирішивши придбати дитині триколісний велосипед, пропонуємо вам звернутися в наш інтернет-магазин за консультацією. Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам у виборі найбільш підходящою вашому малюкові моделі, врахують ваші побажання і переваги. Вибравши ж триколісний велосипед Profi Trike, радість Вашій дитині - забезпечена, оскільки модельний ряд цих велосипедів - досить різноманітний і широкий. Ви ж придбаєте висококласний, безпечний і комфортний велосипед для улюбленого чада. Будемо раді допомогти зробити Вам правильний вибір.

Інтернет-магазин "Kids Store" пропонує купити дитячий триколісний велосипед з ручкою недорого. У нас Ви знайдете широкий асортимент дитячих товарів за доступною ціною.