в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian
СписокСітка
Відображати:
Сортування

Купити дитяче автокрісло в інтернет-магазині недорого

Особливості та види дитячих автокрісел

Батьки бажають придбати автокрісло, яке знадобилося б дитині з моменту народження і до дванадцятирічного віку. Таке автокрісло, безумовно, стало б ідеальним варіантом, але, на жаль, його немає :-). Саме тому, «Kids Store» пропонує купити дитяче автокрісло в інтернет-магазині недорого, і вибираючи автокрісло для дитини, обов'язково треба враховувати вагу, вік і особливості фізіології дитини. «Kids Store» пропонує купити дитяче автокрісло в інтернет-магазині недорого.

Відповідно до прийнятої в Європі класифікації дитячі автокрісла розділяють на наступні 5 груп:

Купити дитяче автокрісло в інтернет-магазині недорого

Група 0 - являє собою автолюльки, призначені для перевезення новонароджених. У них малюк укладається в лежачому положенні і фіксується за допомогою широких м'яких ременів. Люльки встановлюються на спеціальні кріплення, розташовані на задньому сидінні, забезпечені додатковим захистом головки дитини і бічним захистом, які мають Carmate, Geoby, LiderKids, RECARO, CAM.

Група 0 + - автокрісла можуть встановлюватися як на передні, так і на задні сидіння, в положенні проти руху в разі аварії при фронтальному ударі дитина менше схильний до пошкоджень.

Автокрісла, що входять в цю групу, універсальні, вони можуть бути використані як перенесення, гойдалка або ж шезлонг. Деякі моделі, такі як Bloom Yoga можуть встановлюватися на шасі однотипної прогулянкової коляски.

Група 1 - об'єднує автокрісла, що встановлюються на задні сидіння по руху автомобіля. Зазвичай їх спинки розкладаються в кілька положень, в тому числі і лежаче, чим забезпечується комфортний сон дитині і знімається напруга з його шийного відділу.

Групи 2 і 3 - об'єднують типи автокрісел, які можна трансформувати в процесі росту самої дитини. Замість внутрішніх ременів безпеки застосовуються зовнішні автомобільні, знімається спинка і залишається одне сидіння - бустер. Такі крісла кріплять виключно на задні сидіння у напрямку руху.

Група 3 - зазвичай в старшій групі застосовуються лише сидіння-підкладки, вони ж - бустери. Пристібання дитини здійснюється за допомогою штатних ременів безпеки.

Здійснюючи вибір автокрісла, слід звернути увагу на крісла-трансформери, які підходять для вищеописаних 1,2,3 груп. Такі моделі досить практичні, служать протягом декількох років, але, найчастіше виробники цих крісел демонструють універсальність, забуваючи про безпеку дитини.

Поради для вибирає автокрісло:

  • Перед здійсненням вибору автокрісла треба зважити дитини, оскільки від цього залежить правильність Вашого вибору.
  • Необхідно упевнитися в наявності значка, що підтверджує відповідність його конструкції Європейському Стандарту Безпеки ЕСЕ R44 / 03 або ЕСЕ R44 / 04 Universal.
  • Автокрісло має забезпечувати дитину зручністю, особливо в пристебнутий стані, від чого залежить можливість здійснення далекої подорожі. Слід звернути увагу на оснащення ременів м'якими вкладишами, додаткові регулювання ременів спинки.
  • Слід вивчити інформацію про проведені спецвиданнях краш-тестах автокрісел.
  • Для дітей, які не досягли 4-річного віку, ремені повинні бути пятиточковими або Y-образними, що оберігають від можливих травм хребта і пошкодження черевної порожнини. Звернути увагу на наявність м'якої, широкої і щільною накладки на пряжці ременя, що встановлюється між ніжок дитини.
  • Важливі кріплення системи «Isofix», за допомогою яких надійно фіксується крісло в автомобілі. Цією системою потрібна установка необхідного адаптера в автомобілі. Моделі автомобілів, сумісні з автокріслом з Isofix, вказані в його паспорті.