в корзину

Корзина покупок
 
Мова  Русский Ukrainian

Про нас

З народженням довгоочікуваного малюка в сім'ю приходить неймовірна радість і щастя. Народження малюка викликає у батьків масу проблем щодо підбору та придбання памперсів, пелюшок, сосок, повзунків і інших дитячих аксесуарів. Однак найпершою серйозною покупкою, здійснюваної молодими батьками, стане придбання найбільш зручною мамі, комфортним і безпечним для малюка коляски. Зіткнувшись з подібною проблемою, виникає цілий ряд питань: де найкраще і дешевше купити коляску, яку модель вибрати, якими перевагами володіє обрана модель?

Інтернет-магазин колясок для дітей «Kids Store»

Наш інтернет магазин з привітністю вітає Вас на своїх сторінках. Наші співробітники готові уважно Вас вислухати, запропонувати Вам перевірену часом якісну продукцію українського і європейського виробництва, супровід усіма необхідними сертифікатами безпеки, і відповісти на питання, що цікавлять Вас вопрс.

Інтернет-магазин дитячих колясок «Kids Store» збереже Ваш час при здійсненні вибору необхідних дитячих товарів, зробить непотрібними походи по дитячих магазинах і надасть можливість провести цей час з коханим малюком.

Для зручності коляски розділені на наступні категорії: коляски, призначені новонародженим, прогулянкові коляски, коляски-тростини і коляски-трансформери. Кожна категорія супроводжена повним описом продукції та її фотографіями, за допомогою чого можна з легкістю визначити найбільш підходящий для Вас і Вашого малюка тип коляски.

Крім того, наш інтернет-магазин пропонує масу автокрісел, дитячих ліжечок, стільчиків, манежів, ходунків, велосипедів і великий перелік дитячих меблів на підставі чого можемо з упевненістю заявити, що наші послуги виявляться корисними всім батькам.

Слід зазначити, що пропонуються в нашому інтернет-магазині товари мають високу якість, вони надійні і продаються за дуже демократичними цінами, в чому, безумовно, можна переконатися після порівняння пропонованих цін з цінами звичайних і інтернет-магазинів. Наша мета - задовольнити вишукувальні потреби покупців і при цьому заощадити їх сімейний бюджет.

Купити товар у нашому магазині просто і легко. Вивчивши характеристики товару, що сподобався і вирішивши його придбати, можна оформити замовлення прямо на нашому сайті шляхом натискання кнопки «купити» і заповнення необхідних полів, або через телефонний дзвінок нашим менеджерам.

Наш інтернет-магазин дитячих колясок розташований в м.Миколаєві. Незалежно від місця Вашого проживання ми організуємо і доставимо свою продукцію замовникові в найкоротші терміни в будь-яку точку України. Кур'єрська служба доставить Вам товар на що знаходиться в самій близькості від Вас склад Нової пошти або ж прямо на домашню адресу.

Наша команда постійно працює над поліпшенням і оновленням асортименту пропонованої в нашому магазині продукції і несе повну відповідальність за її якість.

Висловлюємо щире переконання, що серед пропонованого до продажу асортименту кожен покупець вибере найбільш вподобаний йому товар. А з першої покупки Ви перейдете в категорію наших постійних клієнтів.

Приємних Вам покупок! :)